☺♥ღ♥▄♥ Champions of 09 ♥▄♥ღ♥☺
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareInscrieri pt FIFA 09DOWNLOAD

 

 q+w

In jos 
3 participanți

Sunteti de acord sa interzicem q+w in sez 2 ?
1. DA
q+w  I_vote_lcap85%q+w  I_vote_rcap
 85% [ 11 ]
2. NU
q+w  I_vote_lcap15%q+w  I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
*kame*

*kame*


Mesaje : 129
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32

q+w  Empty
MesajSubiect: q+w    q+w  Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 11:23 pm

Sezonul 2 : interzicerea combinatiei de taste q+w !!!!
Sus In jos
aLLy
Admin
aLLy


Mesaje : 94
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 34

q+w  Empty
MesajSubiect: Re: q+w    q+w  Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 11:24 pm

Intrebari , Sugestii ? click pe ,, posteaza un nou mesaj " si spuneti !
Sus In jos
https://champions.all-up.com
Selacus

Selacus


Mesaje : 23
Data de inscriere : 17/07/2010

q+w  Empty
MesajSubiect: dar de echipe ce zice-ti   q+w  Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 3:27 am

sa luam echipe echilibrate...oricum se joaca tur retur si in primu meci alege un jucator ce echipa doreste si ce-l de-al doilea sa fie obligat sa aleaga o echipa nu mai buna(adica mai multe stele) decat cea a aadversarului...si asa si in retur...nu e o idee buna...asa ar fi si campionatele mai echilibrate:D
Sus In jos
aLLy
Admin
aLLy


Mesaje : 94
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 34

q+w  Empty
MesajSubiect: Re: q+w    q+w  Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 6:20 am

Selacus a scris:
sa luam echipe echilibrate...oricum se joaca tur retur si in primu meci alege un jucator ce echipa doreste si ce-l de-al doilea sa fie obligat sa aleaga o echipa nu mai buna(adica mai multe stele) decat cea a aadversarului...si asa si in retur...nu e o idee buna...asa ar fi si campionatele mai echilibrate:D


te referi sa fie o regula ca daca un adversar i-a o echipa de 3 stele si celalalt sa isi i-a tot o echipa de 3 stele . da am inteles asta nu trebuie sa o aplicam noi ci voi , daca stiti ce-i ala fair-play si va intelegeti de pe mess atunci e ca si rezolvata treaba .
Sus In jos
https://champions.all-up.com
Selacus

Selacus


Mesaje : 23
Data de inscriere : 17/07/2010

q+w  Empty
MesajSubiect: asa   q+w  Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 1:25 am


Selacus a scris:
sa luam echipe echilibrate...oricum se joaca tur retur si in primu meci alege un jucator ce echipa doreste si ce-l de-al doilea sa fie obligat sa aleaga o echipa nu mai buna(adica mai multe stele) decat cea a aadversarului...si asa si in retur...nu e o idee buna...asa ar fi si campionatele mai echilibrate:D



te referi sa fie o regula ca daca un adversar i-a o echipa de 3 stele si celalalt sa isi i-a tot o echipa de 3 stele . da am inteles asta nu trebuie sa o aplicam noi ci voi , daca stiti ce-i ala fair-play si va intelegeti de pe mess atunci e ca si rezolvata treaba .


pai a-ti putea sa faceti si voi o regula pt ca stii ca nu toti sunt fair-play...de fapt unii nici nu cunosc acest termen:(...dc ar fi o regula s-ar respecta fie ca e buna fie ca e rea
Sus In jos
Continut sponsorizat





q+w  Empty
MesajSubiect: Re: q+w    q+w  Icon_minitime

Sus In jos
 
q+w
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☺♥ღ♥▄♥ Champions of 09 ♥▄♥ღ♥☺  :: DIVERSE :: Sondaje-
Mergi direct la: